Najczęściej kupowane

Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, biała Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, biała 2
Dostępny
870,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Krzyształowe uchwyty. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane meble przez naszą firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, czarna
Dostępny
890,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Krzyształowe uchwyty. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor czarny. Mebel wysyłany jest w całości.
Komoda Ludwik, 4 szuflady, biały półmat Komoda Ludwik, 4 szuflady, biały półmat 2
Dostępny
2 200,00 zł
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały. Komoda wysyłana jest całości na palecie.
Stolik kawowy glamour bialy połysk Stolik kawowy glamour bialy połysk 2
Dostępny
1 000,00 zł
Stolik kawowy glamour wykonany jest jest w kolorze białym wysoki połysk. Wymiar stolika to 90cm x 60cm i wysokość 50cm. Wykończenie listwy dolnej jest z tzw. falą. Stolik wysyłany jest w całości. Meble przez nas produkowane wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Komoda Glamour mała, biała połysk  z 3 szufladami
Dostępny
Mała, urocza, stylowa komoda w kolorze białym połysk z 3 szufladami o wymiarze: szerokość 75cm, głębokość 40cm i wysokość 85cm. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości na palecie. Istnieje możliwość przygotowania takiej komody pod wymiar.
Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, biała połysk Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, biała połysk 2
Dostępny
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną ruchomą szufladkę z kryształowym uchwytem. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały połysk. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Stolik jest wysłany w całości.
Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, orzech
Dostępny
900,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na jasny orzech. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Konsola do przedpokoju z dwiema szufladami, stojąca, orzech
Dostępny
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szufladki. Uchwyt szklany. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na ciemny orzech. Wymiary konsolki szerokość 62cm blatu (maksymalna szerokość 66cm- nóżki przestają poza konstrukcję), głębokość 34cm i wysokość 80cm. Mebel wysyłany jest w całości.
Komoda Ludwik, 3 szuflady, biała
Dostępny
1 790,00 zł
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady. Idealna do sypialni na bieliznę, pościel. Szuflady posiadają prowadnice z cichym domykiem firmy Blum.  Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały półmat. Komoda wysyłana jest w całości.
stoliki nocne glamour biale polysk
Obecnie brak na stanie
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Wymiary stolików: wysokość 50cm, Szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Witryna biała ludwik z KORONĄ z przeszklonymi bokami Witryna biała ludwik z KORONĄ z przeszklonymi bokami 2
Dostępny
Witryna biała ludwik, wyposażona w 2 szuflady oraz dwoje drzwiczek. Wymiar witryny: szerokość w maksymalnym miejscu 98cm, głębokość w maksymalnym miejscu 44cm i wysokość z koroną 195cm. 3 półki szklane z podświetleniem. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty na srebrnej rozecie o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny. Witryna dostarczana...
Stoliki nocne Ludwik z frezem białe większe komplet 2 sztuk Stoliki nocne Ludwik z frezem białe większe komplet 2 sztuk 2
Dostępny
Stoliki koloru białego.  Wymiary stolików 50cm x 50cm i wysokość 47cm. Szuflady z delikatnym frezem posiadają prowadnice cichym domykiem firmy Blum są wykończone kryształowymi uchwytami. Stoliki wysłane są w całości. Uchwyty do wyboru złote lub srebrne.
Konsola stolik do przedpokoju prostokątny RAL 7024
Dostępny
890,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Krzyształowe uchwyty. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor RAl 7024 czyli ciemno szary. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane meble przez naszą firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Toaletka glamour biała Toaletka glamour biała 2
Dostępny
Toaletki i biurka

Toaletka glamour biała

1 100,00 zł
Toaletka GLAMOUR wykonana jest z drewna na giętych nogach. Idealna na prezent!!! Urocze szklane uchwyty w kształcie kuli. Mebel bardzo dekoracyjny, kolor biały. Toaletka wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów. 
Stoliki nocne Glamour, czarny połysk - kpl. 2 sztuki
Dostępny
Komplet stolików nocnych CZARNYCH POŁYSK GLAMOUR (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Szerokość stolików to 50cm, głębokość 40cm i wysokość 50cm. Stoliki dostarczane są w całości.
Stoliki nocne ludwik z frezem - biały mat - 2 sztuki Stoliki nocne ludwik z frezem - biały mat - 2 sztuki 2
Dostępny
Stoliki koloru białego.  Wymiary stolików 40cm x 40cm i wysokość 47cm. Szuflady z delikatnym frezem posiadają prowadnice cichym domykiem firmy Blum są wykończone kryształowymi uchwytami. Stoliki wysłane są w całości.
Komoda Glamour, 6 szuflad, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysyłana w całości.
Komoda Glamour, 3 szuflady, biały połysk
Dostępny
Stylowa komoda w kolorze białego połysku Zaopatrzona jest w 3 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysłana w całości.
Komoda Ludwik, 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek biała
Dostępny
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały.
Szafka RTV Glamour, 4 szuflady, biały mat wykończenie szuflad fala
Dostępny
Drewniana szafka pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest dostarczana w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar klienta.
Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, biała Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, biała 2
Dostępny
750,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Uchwyt kryształowy. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Mebel wysyłany jest w całości. Istnieje możliwość przygotowania konsoli pod umywalkę na życzenie klienta.
Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, czarna
Dostępny
790,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Uchwyt kryształowa kula. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor czarny. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Mebel wysyłany jest w całości.
Komoda Ludwik 4 szuflady biały połysk Komoda Ludwik 4 szuflady biały połysk 2
Dostępny
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały wysoki połysk. Mebel wysyłany jest w całości na palecie. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne...
Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, orzech Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, orzech 2
Dostępny
850,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Uchwyt szklany. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na ciemny orzech. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Mebel wysyłany jest całości.
Product added to wishlist
Product added to compare.