Nowe produkty

Komoda witrynka ludwik biała z szklaną półką Komoda witrynka ludwik biała z szklaną półką 2
  • Nowy
Dostępny
Komoda LUDWIK na giętych nogach, wyposażona w 2 drzwiczek z cichym do mykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek. W środku znajduje się szklana półka. Wszystkie nasze meble wykonujemy pod zamówienie. Możemy je przygotować w dowolnym wymiarze czy też wybranej przez klienta kolorystyce. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor...
Komoda Ludwik 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek czarna połysk Komoda Ludwik 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek czarna połysk 2
  • Nowy
Dostępny
Komoda LUDWIK na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek. W środku we wnękach znajdują się też półki. Urocze kryształowe prostokątne uchwyty . Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor czarny połysk. Szuflady i drzwiczki z cichym do mykiem firmy Blum. Możemy taką komodę przygotować w dowolnym rozmiarze i dowolnej kolorystyce palety RAL.
Komoda Ludwik 4 szuflady biały połysk mniejsza
  • Nowy
Dostępny
Komoda LUDWIK na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z cichym do mykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały wysoki połysk. Mebel wysyłany jest w całości na palecie. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Ludwik 4 szuflady biała z dębowymi szufladami
  • Nowy
Dostępny
Drewniana szafka pod telewizor LUDWIK w kolorze białym. Zaopatrzona jest w 2 półki oraz 4 szuflady z pełnym wysuwem. Szuflady z dębowymi frontami wykończone są szklanymi uchwytami o wysokości 3,5 cm. Komoda jest wysyłana w całości na palecie niestandardowej. Meble produkowane przez nasz firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Komoda glamour gięta pod dwie umywalki paleta RAL połysk Komoda glamour gięta pod dwie umywalki paleta RAL połysk 2
  • Nowy
Dostępny
Komoda glamour gięta pod dwie umywalki w dowolnym kolorze palety RAL połysk lub w półmacie według życzenia. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty NA ZŁOTEJ ROZECIE. Mebel jest dostarczany w całości.
Product added to wishlist
Product added to compare.