Stoliki nocne

Stoliki nocne - biały połysk - 2 sztuki Stoliki nocne - biały połysk - 2 sztuki 2
Dostępny
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone włoskimi uchwytami ze szklanymi kryształami, zaopatrzone w prowadnice z cichym domykiem firmy Blum. Stoliki wykonane z drewna, na giętych nóżkach, wybarwione na kolor biały. Wymiary stolika: szerokość 40 cm, głębokość 40 cm i wysokość 47 cm. Stoliki wysłane są w całości.
Stoliki nocne - biały mat - 2 sztuki
Dostępny
Stoliki koloru białego.  Wymiary stolików 40cm x 40cm i wysokość 47cm. Szuflady z cichym domykiem firmy Blum są wykończone kryształowymi uchwytami. Stoliki wysłane są w całości.
Stoliki nocne - czarny połysk - 2 sztuki
Dostępny
Stoliki nocne ludwik o wymiarze 40cm x 40cm i wysokości 47cm w kolorze czarnego wysokiego połysku. Szufladki z cichym domykiem firmy Blum, wykończone są kryształowymi uchwytami. Stoliki wysyłane są w całości.
Stoliki nocne - czarny mat - 2 sztuki
Dostępny
1 550,00 zł
Komplet 2 stolików nocnych ludwik w czarnym półmacie o wymiarze 40cm x 40cm i wysokości 47cm. Szuflady z cichym domykiem, wykończone są kryształowymi uchwytami. Stoliki są wysyłane w całości.
stoliki nocne glamour biale polysk
Dostępny
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Wymiary stolików: wysokość 50cm, Szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Stoliki nocne Glamour, biały mat - kpl. 2 sztuki Stoliki nocne Glamour, biały mat - kpl. 2 sztuki 2
Dostępny
2 000,00 zł
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Szerokość stolików to 50cm, głębokość 40cm i wysokość 50cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Stoliki nocne ludwik z frezem - biały mat - 2 sztuki Stoliki nocne ludwik z frezem - biały mat - 2 sztuki 2
Dostępny
Stoliki koloru białego.  Wymiary stolików 40cm x 40cm i wysokość 47cm. Szuflady z delikatnym frezem posiadają prowadnice cichym domykiem firmy Blum są wykończone kryształowymi uchwytami. Stoliki wysłane są w całości.
Stoliki nocne - biały mat - duże szuflady - 2 sztuki Stoliki nocne - biały mat - duże szuflady - 2 sztuki 2
Dostępny
Stoliki koloru białego.  Wymiary stolików 40cm x 40cm i wysokość 60cm. Szuflady duże z cichym domykiem firmy Blum są wykończone kryształowymi uchwytami w kształcie brylantu na ozdobnej rozecie. Możliwość wyboru złotej i srebrnej tonacji. Stoliki wysłane są w całości.
Stoliki nocne Glamour, biały połysk - kpl. 2 sztuki  blat górny zlicowany
Dostępny
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Wymiary stolików: wysokość 50cm, Szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Stoliki nocne Glamour, czarny połysk - kpl. 2 sztuki
Dostępny
Komplet stolików nocnych CZARNYCH POŁYSK GLAMOUR (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Szerokość stolików to 50cm, głębokość 40cm i wysokość 50cm. Stoliki dostarczane są w całości.
Stoliki nocne Glamour szary połysk komplet 2 sztuk Stoliki nocne Glamour szary połysk komplet 2 sztuk 2
Dostępny
Komplet stolików nocnych glamour szary połysk. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Wymiary stolików: wysokość 60cm, szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Stoliki nocne Glamour ercu połysk - kpl. 2 sztuki Stoliki nocne Glamour ercu połysk - kpl. 2 sztuki 2
Dostępny
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami w kolorze ecru RAL 1015 Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Wymiary stolików: wysokość 50cm, Szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Stoliki nocne Ludwik z frezem białe większe komplet 2 sztuk Stoliki nocne Ludwik z frezem białe większe komplet 2 sztuk 2
Obecnie brak na stanie
Stoliki koloru białego.  Wymiary stolików 50cm x 50cm i wysokość 47cm. Szuflady z delikatnym frezem posiadają prowadnice cichym domykiem firmy Blum są wykończone kryształowymi uchwytami. Stoliki wysłane są w całości. Uchwyty do wyboru złote lub srebrne.
Product added to wishlist
Product added to compare.