Toaletki i biurka

Toaletka Ludwik, 1 szuflada, czarny połysk Toaletka Ludwik, 1 szuflada, czarny połysk 2
Dostępny
1 450,00 zł
Toaletka LUDWIK w kolorze czarnego wysokiego połysku, wykonana z drewna na giętych nogach. Wariant z jedną szuflady. Urocze kryształowe uchwyty. Mebel bardzo dekoracyjny, kolor czarny wysoki połysk. Toaletka wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Biurko glamour białe połysk Biurko glamour białe połysk 2
Dostępny
Toaletki i biurka

Biurko glamour białe połysk

2 400,00 zł
Gięte biurko glamour z szufladami Urocze uchwyty w kształcie brylantu. Mebel bardzo dekoracyjny, kolor biały połysk. Biurko wysyłane jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów. 
Toaletka glamour biała Toaletka glamour biała 2
Dostępny
Toaletki i biurka

Toaletka glamour biała

1 100,00 zł
Toaletka GLAMOUR wykonana jest z drewna na giętych nogach. Idealna na prezent!!! Urocze szklane uchwyty w kształcie kuli. Mebel bardzo dekoracyjny, kolor biały. Toaletka wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów. 
Toaletka glamour szary połysk Toaletka glamour szary połysk 2
Dostępny
Toaletki i biurka

Toaletka glamour szary połysk

1 300,00 zł
Toaletka GLAMOUR wykonana jest z drewna na giętych nogach. Idealna na prezent!!! Urocze szklane uchwyty w kształcie brylantów na srebrnej rozecie. Mebel bardzo dekoracyjny, kolor szary połysk. Toaletka wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów. 
Product added to wishlist
Product added to compare.