Stoliki kawowe

Stolik kawowy Ludwik 80x60 biały połysk proste boki
Dostępny
Stolik kawowy ludwik biały połysk wykonany jest z drewna brzozowego. Kolor biały o wymiarze 80cm x 60cm i wysokości 47cm. Stolik wysyłany jest w całości. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Stolik kawowy Ludwik 60x60, czarny połysk, proste boki
Dostępny
Stolik ludwik wykonany jest z drewna brzozowego w kolorze czarnego wysokiego połysku. Ma wymiar 60cm x 60cm i wysokości 47cm. Stolik wysyłany jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Stolik kawowy Ludwik 60x60, biały półmat, fale
Dostępny
750,00 zł
Stolik kawowy ludwik wykonany jest z drewna brzozowego w kolorze białym. Wymiar stolika to 60cm x 60cm i wysokość 47cm. Wykończenie listwy dolnej jest z tzw. falą. Stolik wysyłany jest w całości. Meble przez nas produkowane wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Stolik kawowy ludwik czarny połysk z szufladą Stolik kawowy ludwik czarny połysk z szufladą 2
Dostępny
1 650,00 zł
Stolik ludwik wykonany jest z drewna brzozowego w kolorze czarnego wysokiego połysku z szufladą. Ma wymiar 90cm x 90cm i wysokości 55cm. Stolik wysyłany jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Stolik kawowy glamour bialy połysk Stolik kawowy glamour bialy połysk 2
Dostępny
1 000,00 zł
Stolik kawowy glamour wykonany jest jest w kolorze białym wysoki połysk. Wymiar stolika to 90cm x 60cm i wysokość 50cm. Wykończenie listwy dolnej jest z tzw. falą. Stolik wysyłany jest w całości. Meble przez nas produkowane wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Stolik kawowy biały z szufladą Stolik kawowy biały z szufladą 2
Dostępny
990,00 zł
Stolik kawowy z szufladą wykonany jest jest w kolorze białym. Szuflada jest z cichym do mykiem z prowadnicami firmy BLUM. Wymiar stolika to 70cm x 50cm i wysokość 45cm. Wykończenie listwy dolnej jest proste a nóżki zwężane ku dołowi. Stolik wysyłany jest w całości. Meble przez nas produkowane wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Stół Ludwik  biały połysk rozkładany Stół Ludwik  biały połysk rozkładany 2
Dostępny
3 500,00 zł
Stół ludwik w kolorze białym połysk. Wymiar stołu to 160cm x 100cm i wysokość 80cm. Stół rozkładany z wkładką 50cm. (Istnieje także możliwość 2 wkładek po 40cm) Wykończenie listwy dolnej jest z tzw. falą lub proste według życzenia. Stół wysyłany jest w całości. Meble przez nas produkowane wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Product added to wishlist
Product added to compare.