Stoliki do przedpokoju

Konsola do przedpokoju wisząca, biała Konsola do przedpokoju wisząca, biała 2
Dostępny
730,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Mebel bardzo dekoracyjny. Idealny do przedpokoku, czy też salonu. Wybarwiona na kolor biały. Piękny stylowy włoski kryształowy uchwyt. Konsolka przygotowana jest do powieszenia, z tyłu posiada uchwyty. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola do przedpokoju wisząca, czarna
Dostępny
730,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Mebel bardzo dekoracyjny. Idealny do przedpokoju, czy salonu. Wybarwiona na kolor czarny. Piękny stylowy włoski kryształowy uchwyt. Konsolka przygotowana jest do powieszenia, z tyłu posiada uchwyty. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola do przedpokoju wisząca, orzech
Dostępny
750,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Mebel bardzo dekoracyjny. Idealny do przedpokoju, czy salonu. Wybarwiona na ciemny orzech. Piękny stylowy włoski kryształowy uchwyt. Konsolka przygotowana jest do powieszenia, z tyłu posiada uchwyty. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, orzech Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, orzech 2
Dostępny
850,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Uchwyt szklany. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na ciemny orzech. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Mebel wysyłany jest całości.
Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, czarna
Obecnie brak na stanie
790,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Uchwyt kryształowa kula. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor czarny. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, biała Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, biała 2
Dostępny
750,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Uchwyt kryształowy. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Mebel wysyłany jest w całości. Istnieje możliwość przygotowania konsoli pod umywalkę na życzenie klienta.
Konsola do przedpokoju z dwiema szufladami, stojąca, biała
Dostępny
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szufladki. Uchwyt szklany. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały. Wymiary konsolki szerokość blatu 62cm (66cm w najszerszym miejscu- nóźki przestają poza konstrukcję), głębokość 32cm i wysokość konsolki to 80cm. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola do przedpokoju z dwiema szufladami, stojąca, orzech
Dostępny
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szufladki. Uchwyt szklany. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na ciemny orzech. Wymiary konsolki szerokość 62cm blatu (maksymalna szerokość 66cm- nóżki przestają poza konstrukcję), głębokość 34cm i wysokość 80cm. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, biała Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, biała 2
Dostępny
870,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Krzyształowe uchwyty. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane meble przez naszą firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, czarna
Obecnie brak na stanie
890,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Krzyształowe uchwyty. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor czarny. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola do przedpokoju prostokątna, stojąca, orzech
Dostępny
900,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na jasny orzech. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, biała połysk Konsola do przedpokoju z szufladą, stojąca, biała połysk 2
Dostępny
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną ruchomą szufladkę z kryształowym uchwytem. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały połysk. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Stolik jest wysłany w całości.
konsola ludwik prostokatna wysoka biała
Dostępny
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada szufladę. Kryształowy uchwyt w kształcie kuli. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane meble przez naszą firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, czarna Konsola do przedpokoju z jedna szufladą, stojąca, czarna 2
Dostępny
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada jedną szufladkę. Uchwyt kryształowa kula w kolorze czarnym lub przejrzystym do wyboru. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor czarny wysoki połysk. Na wysokości 19 cm znajduje się dodatkowa półka. Mebel wysyłany jest w całości.
Konsola stolik do przedpokoju prostokątny RAL 7024
Dostępny
890,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada dwie szuflady. Krzyształowe uchwyty. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor RAl 7024 czyli ciemno szary. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane meble przez naszą firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Konsola stolik do przedpokoju prostokątny fioletowy połysk Konsola stolik do przedpokoju prostokątny fioletowy połysk 2
Dostępny
1 100,00 zł
Konsolka wykonana jest z drewna brzozowego, posiada szufladę wykończoną złotym uchwytem. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na fioletowy połysk. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane meble przez naszą firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Konsola do przedpokoju prostokątna stojąca biała z 3... Konsola do przedpokoju prostokątna stojąca biała z 3... 2
Dostępny
Konsolka na przedpokój posiada trzy szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Kryształowe uchwyty w kształcie dużych brylantów o wysokości 4cm i średnicy 4,5cm co nadają meblowi jeszcze większego ekskluzywnego wyglądu. Mebel bardzo dekoracyjny, na nóżkach w stylu LUDWIK. Wybarwiona na kolor biały. Mebel wysyłany jest w całości. Produkowane meble przez naszą...
Product added to wishlist
Product added to compare.