Szafki RTV

Szafka RTV Ludwik, 2 szuflady, biała
Dostępny
2 500,00 zł
Szafka pod telewizor LUDWIK w kolorze białym. Zaopatrzona jest w półkę oraz dwie szuflady cichym domykiem Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Wymiary komody: szerokość 190cm, głębokość 40cm i wysokość 47cm. Komoda jest wysyłana w całości na palecie niestandardowej. Wykonujemy te rtv pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Ludwik, 2 szuflady, czarny połysk
Dostępny
Szafka pod telewizor LUDWIK w kolorze czarnego wysokiego połysku. Zaopatrzona jest w półkę oraz dwie szuflady z pełnym wysuwem. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysyłana w całości na palecie niestandardowej. Meble produkowane przez nasza firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Ludwik, 4 szuflady, biały mat
Dostępny
2 500,00 zł
Drewniana szafka pod telewizor LUDWIK w kolorze białym. Zaopatrzona jest w 2 półki oraz 4 szuflady z pełnym wysuwem. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5 cm. Komoda jest wysyłana w całości na palecie niestandardowej. Meble produkowane przez nasz firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Szafka RTV Glamour, 4 szuflady, biały mat Szafka RTV Glamour, 4 szuflady, biały mat 2
Dostępny
3 250,00 zł
Drewniana szafka pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda wysyłana jest całości na palecie niestandardowej. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Glamour, 4 szuflady, czarny połysk Szafka RTV Glamour, 4 szuflady, czarny połysk 2
Dostępny
Stylowa szafka pod telewizor w stylu Glamour w czarnym wysokim połysku. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości. Produkowane przez naszą firmę meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Ludwik, 2 szuflady, biały polysk
Dostępny
Szafka pod telewizor LUDWIK w kolorze białym połysk. Zaopatrzona jest w półkę oraz dwie szuflady z pełnym wysuwem. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Wymiary komody: szerokość 115cm, głębokość 40cm i wysokość 47cm. RTV jest wysyłana w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar.
Szafka RTV Glamour, 4 szuflady, biały mat wykończenie szuflad fala
Dostępny
Drewniana szafka pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest dostarczana w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar klienta.
Komoda rtv Glamour szara połysk Komoda rtv Glamour szara połysk 2
Dostępny
Strona główna

RTV Glamour SZARA POŁYSK

3 200,00 zł
RTV glamour wykonana jest w odcieni SZAREGO w wysokim połysku. Zaopatrzona jest w 4 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone uroczymi porcelanowymi uchwytami w kształcie róż. UWAGA ! (możliwość założenia innych uchwytów- według życzenia). W centrum rtv znajdują się dwie wnęki na sprzęt. Z tyłu komoda posiada otwór na wyprowadzenie kabli...
Szafka RTV Glamour, 4 półki, drzwiczki, biały mat Szafka RTV Glamour, 4 półki, drzwiczki, biały mat 2
Dostępny
Drewniana szafka pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym o wymiarze: długość 190cm, głębokość 50cm i wysokość 50cm. Zaopatrzona jest w cztery półki oraz dwoje drzwiczek. Drzwiczki wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda wysyłana jest całości na palecie niestandardowej. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod...
Szafka RTV Glamour 4 szuflady czarna
Dostępny
3 250,00 zł
Stylowa szafka pod telewizor w stylu Glamour w czarnym kolorze o wymiarze 150cm długości, 45cm głębokości oraz 60cm wysokości. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami w kształcie kul o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości.
Szafka RTV Glamour, 4 szuflady, biała połysk
Dostępny
Drewniana szafka pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym wysoki połysk. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda wysyłana jest całości na palecie. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Glamour, 2 szuflady, czarny połysk Szafka RTV Glamour, 2 szuflady, czarny połysk 2
Dostępny
Stylowa szafka pod telewizor w stylu Glamour w czarnym wysokim połysku. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz dwie szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości. Produkowane przez naszą firmę meble wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Ludwik, 2 szuflady, orzech Szafka RTV Ludwik, 2 szuflady, orzech 2
Dostępny
2 300,00 zł
Szafka z drewna pod telewizor LUDWIK w kolorze orzech. Zaopatrzona jest w półkę oraz dwie szuflady cichym domykiem Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Wymiary komody: szerokość 140cm, głębokość 40cm i wysokość 47cm. Komoda jest wysyłana w całości na palecie niestandardowej. Wykonujemy te rtv pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Ludwik, 2 szuflady, drewno wysoki połysk Szafka RTV Ludwik, 2 szuflady, drewno wysoki połysk 2
Dostępny
Szafka z drewna pod telewizor LUDWIK drewno wysoki połysk. Zaopatrzona jest w półkę oraz dwie szuflady cichym do mykiem Blum. Szuflady wykończone dużymi szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Wymiary komody: szerokość 140cm, głębokość 40cm i wysokość 47cm.
Komoda rtv Glamour, 6 szuflad z wnęką biała STOPNIOWANA Komoda rtv Glamour, 6 szuflad z wnęką biała STOPNIOWANA 2
Dostępny
6 000,00 zł
Stylowa komoda w kolorze białym. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. RTV wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar.
Szafka RTV Glamour, 2 szuflady, biała połysk
Dostępny
Komoda pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym wysoki połysk. Zaopatrzona jest w dwie szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami w kolorze czarnym. Komoda wysyłana jest całości na palecie. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.
Product added to wishlist
Product added to compare.