Szafka RTV Glamour  4 szuflady  biała połysk

Szafka RTV Glamour 4 szuflady biała połysk

Drewniana szafka pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym wysoki połysk.

Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum.

Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm.

Komoda wysyłana jest całości na palecie.

Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.

Dostępny
2 500,00 zł
Brutto

 
Styl
GLAMOUR
Kolor
BIAŁY
Wykończenie
POŁYSK
Szerokość
110 cm
Wysokość
60 cm
Głębokość
45 cm
Ilość szuflad
4
stoliki nocne glamour biale polysk
Dostępny
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Wymiary stolików: wysokość 50cm, Szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Komoda Glamour, 3 szuflady, biały połysk
Dostępny
Stylowa komoda w kolorze białego połysku Zaopatrzona jest w 3 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysłana w całości.
Komoda Glamour, 6 szuflad, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysyłana w całości.
Komoda Glamour, 6 szuflad oraz 2 polki, biała wysoki połysk Komoda Glamour, 6 szuflad oraz 2 polki, biała wysoki połysk 2
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku, która może też pełnić funkcję rtv gdyż z tylu jest nawiercony otwór na kable. Komoda ma  wymiar: Szerokość 160cm, głębokość 45cm i wysokość 80cm. Wyposażona jest w 2 półki oraz 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone pięknymi szklanymi uchwytami w kształcie brylantów na srebrnej...
Komoda Glamour mała, biała połysk  z 3 szufladami
Dostępny
Mała, urocza, stylowa komoda w kolorze białym połysk z 3 szufladami o wymiarze: szerokość 75cm, głębokość 40cm i wysokość 85cm. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości na palecie. Istnieje możliwość przygotowania takiej komody pod wymiar.

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.