Stolik kawowy glamour bialy połysk
Stolik kawowy glamour bialy połysk
Stolik kawowy glamour bialy połysk
Stolik kawowy glamour bialy połysk

Stolik kawowy glamour bialy polysk

Stolik kawowy glamour wykonany jest jest w kolorze białym wysoki połysk.

Wymiar stolika to 90cm x 60cm i wysokość 50cm.

Wykończenie listwy dolnej jest z tzw. falą.

Stolik wysyłany jest w całości.

Meble przez nas produkowane wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.

Dostępny
1 000,00 zł
Brutto

 
Styl
GLAMOUR
Kolor
BIAŁY
Wykończenie
POŁYSK
Szerokość
90 cm
Wysokość
50 cm
Głębokość
60 cm
stoliki nocne glamour biale polysk
Obecnie brak na stanie
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Wymiary stolików: wysokość 50cm, Szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Komoda Glamour, 6 szuflad, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysyłana w całości.
Komoda Glamour 9 szuflad, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku o wymiarze 155cm x 55cm i wysokości 85cm. Wyposażona jest w 9 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone pięknymi szklanymi uchwytami w kształcie brylantów na srebrnej rozecie. Istnieje możliwość założenia innych uchwytów według Państwa życzenia.
Komoda Glamour mała, biała połysk  z 3 szufladami
Dostępny
Mała, urocza, stylowa komoda w kolorze białym połysk z 3 szufladami o wymiarze: szerokość 75cm, głębokość 40cm i wysokość 85cm. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości na palecie. Istnieje możliwość przygotowania takiej komody pod wymiar.
Szafka RTV Glamour  4 szuflady  biała połysk
Dostępny
Drewniana szafka pod telewizor w stylu Glamour, w kolorze białym wysoki połysk. Zaopatrzona jest w dwie półki oraz cztery szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda wysyłana jest całości na palecie. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.