Komoda Glamour 9 szuflad, biała wysoki połysk

Komoda Glamour 9 szuflad, biała wysoki połysk

Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku o wymiarze 155cm x 55cm i wysokości 85cm.

Wyposażona jest w 9 szuflad z cichym domykiem firmy Blum.

Szuflady wykończone pięknymi szklanymi uchwytami w kształcie brylantów na srebrnej rozecie. Istnieje możliwość założenia innych uchwytów według Państwa życzenia.

Dostępny
4 600,00 zł
Brutto

 
Styl
GLAMOUR
Kolor
BIAŁY
Wykończenie
POŁYSK
Szerokość
155 cm
Wysokość
85 cm
Głębokość
55 cm
Ilość szuflad
9
stoliki nocne glamour biale polysk
Obecnie brak na stanie
Komplet stolików nocnych (2 sztuki) z szufladkami. Szuflady wykończone szklanymi kryształowymi uchwytami, zaopatrzone w prowadnice firmy Blum z cichym domykiem.Meble bardzo dekoracyjne, nowe, solidnie wykonane, mocne. Wymiary stolików: wysokość 50cm, Szerokość 50cm i głębokość 40cm. Stoliki wysyłane są w całości na palecie.
Komoda Glamour, 3 szuflady, biały połysk
Dostępny
Stylowa komoda w kolorze białego połysku Zaopatrzona jest w 3 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysłana w całości.
Komoda Glamour, 6 szuflad, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysyłana w całości.
Komoda Glamour, 6 szuflad oraz 2 polki, biała wysoki połysk Komoda Glamour, 6 szuflad oraz 2 polki, biała wysoki połysk 2
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku, która może też pełnić funkcję rtv gdyż z tylu jest nawiercony otwór na kable. Komoda ma  wymiar: Szerokość 160cm, głębokość 45cm i wysokość 80cm. Wyposażona jest w 2 półki oraz 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone pięknymi szklanymi uchwytami w kształcie brylantów na srebrnej...

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.