Ławki stylowe

Ławka z drewna ludwik pikowna guzikami
Dostępny
400,00 zł
Ławka w stylu ludwik wykonana z drewna brzozowego. Kolor drewna biały. Siedzisko wykonane z białej ekoskóry, pikowane guzikami z tego samego materiału. Wymiary ławki szerokość 82cm, głębokość 42cm, wysokość 45cm. Mebel jest wysyłany w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar.
Ławka z drewna ludwik czarna na przedpokój
Dostępny
Ławka w stylu ludwik wykonana z drewna brzozowego. Kolor drewna czarny. Siedzisko wykonane z czarnego weluru, pikowana guzikami z tego samego materiału. Wymiary ławki szerokość 82cm, głębokość 42cm, wysokość 43cm. Ławka jest wysyłana w całości. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod wymiar.
Ławka z drewna ludwik pikowna guzikami Ławka z drewna ludwik pikowna guzikami 2
Dostępny
Ławka w stylu ludwik wykonana z drewna brzozowego. Kolor drewna srebrny. Siedzisko wykonane z szarego weluru, pikowane guzikami z tego samego materiału. Wymiary ławki szerokość 82cm, głębokość 42cm, wysokość 45cm.
Ławka biała ze schowkiem kolor tapicerki do wyboru Ławka biała ze schowkiem kolor tapicerki do wyboru 2
Dostępny
Ławka biała ze schowkiem. Siedzisko wykonane z weluru, pikowane guzikami z tego samego materiału. Wymiary ławki szerokość 80cm, głębokość 40cm, wysokość 45cm. Kolor tapicerki do wyboru.
Fotel biały ludwik kolor tapicerki do wyboru Fotel biały ludwik kolor tapicerki do wyboru 2
Dostępny
1 000,00 zł
Fotel ludwik biały z tapicerką do wyboru. Siedzisko wykonane z weluru, pikowane guzikami z tego samego materiału lub też z guzikami kryształowymi Wymiary fotela to: szerokość 80cm, głębokość 60cm, wysokość całkowita 80cm (siedzisko znajduje się na wysokości 45cm). Kolor tapicerki do wyboru.
pufka z drewna ludwik krzesełko zebra
Dostępny
280,00 zł
Krzesełko w stylu ludwik wykonane z drewna brzozowego. Kolor drewna biały. Siedzisko wykonane z weluru zebra. Wymiary pufki szerokość 42cm, głębokość 42cm, wysokość 45cm.
Ławka biała pikowana w tzw. caro ze schowkiem Ławka biała pikowana w tzw. caro ze schowkiem 2
Dostępny
Ławka biała ze schowkiem. Siedzisko wykonane z weluru w kolorze ciemnoczerwonym, pikowane guzikami z tego samego materiału. Wymiary ławki szerokość 70cm, głębokość 30cm, wysokość 45cm.
Product added to wishlist
Product added to compare.