Komody

Komoda Ludwik, 3 szuflady, biała
Dostępny
1 790,00 zł
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady. Idealna do sypialni na bieliznę, pościel. Szuflady posiadają prowadnice z cichym domykiem firmy Blum.  Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały półmat. Komoda wysyłana jest w całości.
Komoda Ludwik, 4 szuflady, biały półmat Komoda Ludwik, 4 szuflady, biały półmat 2
Dostępny
2 200,00 zł
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały. Komoda wysyłana jest całości na palecie.
Komoda Glamour, 3 szuflady, biały mat
Dostępny
2 200,00 zł
Stylowa komoda w kolorze białym. Zaopatrzona jest w 3 szuflady z prowadnicami firmy Blum z cichym domykiem. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości na palecie.
Komoda Ludwik 4 szuflady biały połysk Komoda Ludwik 4 szuflady biały połysk 2
Dostępny
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały wysoki połysk. Mebel wysyłany jest w całości na palecie. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod indywidualne...
Komoda Ludwik, 4 szuflady, czarna
Dostępny
2 200,00 zł
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z prowadnicami z cichym domykiem firmy BLUM. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor czarny. Komoda jest wysyłana w całości.
Komoda Glamour, 3 szuflady, biały mat Komoda Glamour, 3 szuflady, biały mat 2
Dostępny
3 100,00 zł
Stylowa komoda w kolorze białym. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. RTV wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar.
Komoda Ludwik, 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek biała
Dostępny
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały.
Komoda Glamour, 3 szuflady, biały połysk
Dostępny
Stylowa komoda w kolorze białego połysku Zaopatrzona jest w 3 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysłana w całości.
Komoda Glamour, 6 szuflad, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda jest wysyłana w całości.
Komoda Ludwik, 4 szuflady, czarna
Dostępny
Komoda LUDWIK o wymiarze 110cm x 40cm i wysokości 100cm, wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor czarny połysk. Komoda jest wysyłana w całości.
Komoda Glamour, 6 szuflad oraz 2 polki, biała wysoki połysk Komoda Glamour, 6 szuflad oraz 2 polki, biała wysoki połysk 2
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku, która może też pełnić funkcję rtv gdyż z tylu jest nawiercony otwór na kable. Komoda ma  wymiar: Szerokość 160cm, głębokość 45cm i wysokość 80cm. Wyposażona jest w 2 półki oraz 6 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone pięknymi szklanymi uchwytami w kształcie brylantów na srebrnej...
Szafka RTV Ludwik, 4 szuflady, biały mat Szafka RTV Ludwik, 4 szuflady, biały mat 2
Dostępny
2 500,00 zł
Drewna komoda LUDWIK w kolorze białym. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z pełnym wysuwem. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5 cm.
Komoda Glamour 8 szuflad biała
Dostępny
4 500,00 zł
Stylowa komoda gięta w kolorze białym o wymiarze: długość 160cm, głębokość 40cm i wysokość 100cm. Zaopatrzona jest w 8 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar.
Komoda Glamour 9 szuflad, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku o wymiarze 155cm x 55cm i wysokości 85cm. Wyposażona jest w 9 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone pięknymi szklanymi uchwytami w kształcie brylantów na srebrnej rozecie. Istnieje możliwość założenia innych uchwytów według Państwa życzenia.
Komoda Glamour, biała z  drzwiczkami
Dostępny
1 600,00 zł
Mała, urocza, stylowa komoda w kolorze białym z drzwiczkami o wymiarze: szerokość 75cm, głębokość 33cm i wysokość 85cm. Drzwiczki wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. W środku znajdują się półki. Mebel jest wysyłany w całości na palecie. Istnieje możliwość przygotowania takiej komody pod wymiar.
Komoda Glamour mała, biała połysk  z 3 szufladami
Dostępny
Mała, urocza, stylowa komoda w kolorze białym połysk z 3 szufladami o wymiarze: szerokość 75cm, głębokość 40cm i wysokość 85cm. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości na palecie. Istnieje możliwość przygotowania takiej komody pod wymiar.
Komoda Glamour, 6 szuflad, biała Komoda Glamour, 6 szuflad, biała 2
Dostępny
3 700,00 zł
Stylowa komoda w kolorze białym o wymiarach; szerokość 140cm, głębokość 40cm i wysokość 85cm. Zaopatrzona jest w 6 szuflad z prowadnicami firmy Blum z cichym domykiem. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Mebel jest wysyłany w całości na palecie.
Komoda Glamour, 2 szuflad oraz 2 dwoje drzwiczek, biała wysoki połysk
Dostępny
Stylowa komoda GLAMOUR w kolorze białego połysku o wymiarach: szerokość 160cm, głębokość 40cm i wysokość 60cm. Wyposażona jest w szuflady z cichym domykiem firmy Blum oraz dwoje drzwiczek. Szuflady wykończone pięknymi szklanymi uchwytami w kształcie kól. Mebel jest wysłany w całości.
komoda ludwik z frezem biała
Dostępny
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady. Szuflady z przepięknym frezem, zaopatrzone prowadnicami z cichym domykiem firmy Blum.  Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały półmat. Komoda wysyłana jest w całości.
Komoda Ludwik pod dwie umywalki biała z motywem kół Komoda Ludwik pod dwie umywalki biała z motywem kół 2
Dostępny
Biała komoda LUDWIK pod dwie umywalki, wykonana jest z drewna na giętych nogach. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Mebel jest dostarczany w całości.
komoda ludwik z lustrami 3 szuflady oraz troje dwoje drzwiczek komoda ludwik z lustrami 3 szuflady oraz troje dwoje drzwiczek  2
Dostępny
Komoda biała LUDWIK Z LUSTARMI I DEKORACYJNYM MOTYWEM W KSZTALCIE KÓŁ na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady oraz troje drzwiczek. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, dostarczany jest w całości. Możliwość wykonania komody pod wymiar.
Komoda Glamour 8 szuflad szara połysk Komoda Glamour 8 szuflad szara połysk 2
Dostępny
Stylowa komoda gięta w kolorze białym o wymiarze: długość 160cm, głębokość 40cm i wysokość 100cm. Zaopatrzona jest w 8 szuflad z cichym domykiem firmy Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Komoda wysyłana jest w całości. Produkowane przez nas meble wykonujemy pod wymiar.
Komoda biała z KORONĄ Komoda biała z KORONĄ 2
Dostępny
4 500,00 zł
Komoda biała wyposażona w szufladę oraz drzwiczki. W środku szklana półeczka z podświetleniem.  Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, dostarczany jest w całości. Możliwość wykonania komody pod wymiar.
Komoda Ludwik 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek biała złote... Komoda Ludwik 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek biała złote... 2
Dostępny
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady oraz dwoje drzwiczek. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie złotych brylantów na złotej rozecie o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały.
Product added to wishlist
Product added to compare.