Witryny

witryna biała połysk ludwik z półkami szklanymi i podświetleniem półek witryna biała połysk ludwik z półkami szklanymi i podświetleniem półek 2
Dostępny
4 900,00 zł
Witryna LUDWIK na giętych nogach, wyposażona w 2 szuflady oraz dwoje drzwiczek. Półki szklane z podświetleniem. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie brylantów na srebrnej rozecie o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały połysk. Witryna dostarczana jest w całości.
Witryna biała z KORONĄ Witryna biała z KORONĄ 2
Dostępny
4 900,00 zł
Witryna biała, wyposażona w szufladę dwoje drzwiczki. Półki szklane z podświetleniem. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny. Witryna dostarczana jest w całości.
Witryna glamour - biała połysk Witryna glamour - biała połysk 2
Dostępny
4 900,00 zł
Witryna GLAMOUR na giętych nogach, wyposażona w 2 szuflady oraz dwoje drzwiczek. Półki szklane. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie brylantów na srebrnej rozecie o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały połysk. Witryna dostarczana jest w całości. Okucia z cichym domykiem firmy BLUM.
Witryna biała ludwik z KORONĄ z przeszklonymi bokami Witryna biała ludwik z KORONĄ z przeszklonymi bokami 2
Dostępny
Witryna biała ludwik, wyposażona w 2 szuflady oraz dwoje drzwiczek. Wymiar witryny: szerokość w maksymalnym miejscu 98cm, głębokość w maksymalnym miejscu 44cm i wysokość z koroną 195cm. 3 półki szklane z podświetleniem. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty na srebrnej rozecie o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny. Witryna dostarczana...
Witryna regał na książki glamour czarna połysk Witryna regał na książki glamour czarna połysk 2
Dostępny
Witryna GLAMOUR na giętych nogach, wyposażona w 2 szuflady oraz półki. Urocze kryształowe uchwyty o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor czarny połysk. Witryna dostarczana jest w całości. Okucia z cichym do mykiem firmy BLUM.
Product added to wishlist
Product added to compare.