Stylowa recepcja Ludwik, czarny przód
Stylowa recepcja Ludwik, czarny przód
Stylowa recepcja Ludwik, czarny przód
Stylowa recepcja Ludwik, czarny przód
Stylowa recepcja Ludwik, czarny przód
Stylowa recepcja Ludwik, czarny przód

Stylowa recepcja Ludwik

Recepcja idealna do salonu.

Wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w szufladę zamykaną na kluczyk.

Urocze kryształowe uchwyty.
Mebel bardzo dekoracyjny, kolor biały.

Przód wykończony jest miękką tapicerką ze skóry ekologicznej w kolorze białym, szarym lub czarnym, pikowaną kryształowymi guzikami.

Mebel dostarczany jest w całości.

Recepcje wykonujemy pod indywidualne zamówienia.

Kolor obicia
  • Czarny
  • Biały
Dostępny produkt z innymi opcjami
2 500,00 zł
Brutto

 
Styl
LUDWIK
Kolor
BIAŁY
Wykończenie
PÓŁMAT
Szerokość
100 cm
Wysokość
110 cm
Głębokość
50 cm
Stoliki nocne - biały mat - 2 sztuki
Dostępny
1 500,00 zł
Stoliki koloru białego.  Wymiary stolików 40cm x 40cm i wysokość 47cm. Szuflady z cichym domykiem firmy Blum są wykończone kryształowymi uchwytami. Stoliki wysłane są w całości.
Komoda Ludwik, 3 szuflady, biała
Dostępny
1 790,00 zł
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 3 szuflady. Idealna do sypialni na bieliznę, pościel. Szuflady posiadają prowadnice z cichym domykiem firmy Blum.  Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały półmat. Komoda wysyłana jest w całości.
Komoda Ludwik, 4 szuflady, biały półmat Komoda Ludwik, 4 szuflady, biały półmat 2
Dostępny
2 200,00 zł
Komoda LUDWIK wykonana jest z drewna na giętych nogach, wyposażona w 4 szuflady z cichym domykiem firmy Blum. Urocze kryształowe szlifowane uchwyty w kształcie kulek o wysokości 3,5 centymetra. Przedmiot bardzo dekoracyjny, kolor biały. Komoda wysyłana jest całości na palecie.
Szafka RTV Ludwik 2 szuflady biała
Dostępny
2 500,00 zł
Szafka pod telewizor LUDWIK w kolorze białym. Zaopatrzona jest w półkę oraz dwie szuflady cichym domykiem Blum. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5cm. Wymiary komody: szerokość 190cm, głębokość 40cm i wysokość 47cm. Komoda jest wysyłana w całości na palecie niestandardowej. Wykonujemy te rtv pod indywidualne zamówienia klientów.
Szafka RTV Ludwik, 4 szuflady, biały mat
Dostępny
2 500,00 zł
Drewniana szafka pod telewizor LUDWIK w kolorze białym. Zaopatrzona jest w 2 półki oraz 4 szuflady z pełnym wysuwem. Szuflady wykończone szklanymi uchwytami o wysokości 3,5 cm. Komoda jest wysyłana w całości na palecie niestandardowej. Meble produkowane przez nasz firmę wykonujemy pod zamówienia klientów.
Stolik kawowy Ludwik 80x60 biały połysk proste boki
Dostępny
Stolik kawowy ludwik biały połysk wykonany jest z drewna brzozowego. Kolor biały o wymiarze 80cm x 60cm i wysokości 47cm. Stolik wysyłany jest w całości. Meble produkowane przez naszą firmę wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.
Stolik kawowy Ludwik 60x60, biały półmat, fale
Dostępny
750,00 zł
Stolik kawowy ludwik wykonany jest z drewna brzozowego w kolorze białym. Wymiar stolika to 60cm x 60cm i wysokość 47cm. Wykończenie listwy dolnej jest z tzw. falą. Stolik wysyłany jest w całości. Meble przez nas produkowane wykonujemy pod indywidualne zamówienia naszych klientów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.